Anasayfa / Mobilya / Yemek Masası Seçimi Nasıl Olmalı?

Yemek Masası Seçimi Nasıl Olmalı?

Yemek Masası Tasarımları

Ailecek aynı masanın etrafında toplandığınız, hoş sohbetler ettiğiniz, sıcak ilişkiler kurduğunuz için yemek masası seçimi çok önemlidir. bu yüzden seçim yapmadan önce araştırmak ve incelemek gerekir.

Yerinizi Belirleyin

Yemek masası almadan önce mutlaka masayı koyacağınız yeri belirleyin ve buraya hangi masanın uygun olacağı, kaç sandalye olması gerektiği gibi hususları belirleyin. Mağazaları gezmeye başlamadan önce hangi tarz bir yemek masası istediğinize karar verin. Çünkü yemek masanız salon takımınız ile uyumlu olmalıdır. Bir modern diğeri klasik olursa oldukça uyumsuz olacaktır. Yemek masası seçimi için mutlaka modern, klasik, country ya da avangard gibi seçimleri yapmanız gerek.

Dikdörtgen, Kare, Yuvarlak

Yemek masalarının genelde dikdörtgen olduğunu görsek de yuvarlak ve kare seçenekleriniz de vardır. Bunlar daha fazla yer kapladığı için pek tercih edilmezler. Dikdörtgen masalar hemen her yere uyumlu oldukları için daha çok tercih edilirler. Ancak yemeklere herkes rahatlıkla yetişsin istiyorsanız kare ya da yuvarlak masa daha avantajlıdır.

Yemek Masası Seçimi

Yemek masası seçimi için kriterlere karar verdikten sonra yapmanız gereken şey mağazaları gezerek aradığınız kriterlerdeki ürünü bulmak olmalıdır. Yemek masanız evinize yerleştikten sonra mutlaka masanızın tam ortasına denk gelecek şekilde en az bir aydınlatma tercih etmelisiniz. Yemek masasının altına sereceğiniz halı da oldukça şık ve kullanışlı bir tercih olacaktır.

 

yemek masası tasarımı

 

yemek masası fikirleri

 

yemek masası dekarasyonları

 

 

yemek masası tasarımları

yemek masası fikirlerim

 

yemek masası nasıl olmalı

 

yemek masası tasarım fikirleri

 

yemek masası fikirleri

 

 

 

Hakkında admin

Buraya Göz Atabilirsiniz ?

2018 Çalışma Odası Dekorasyonu

Evinizde yeterli alan bulunduğundan çalışma odası dekorasyonu konusunda özellikle yapacağınız 2018 dekorasyon çalışmaları için alana …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir