Anasayfa / Ev Dekorasyonları / Stüdyo Daire Dekorasyonu

Stüdyo Daire Dekorasyonu

1+0 Daire Dekorasyonu

Mutfak, yatak odası ve oturma odasını bir arada bulunduran stüdyo daire dekorasyonu ile kendinize kullanışlı bir alan oluşturabilirsiniz. Özellikle öğrenci ve bekarların tercihi olan bu daireler doğru kullanılırsa her ihtiyacınızı karşılamaya yetecektir.

Stüdyo Daire Dekorasyonu

Stüdyo dairelerde yapılması gereken en önemli şey birbirine geçmiş gibi duran alanları birbirinden fark ettirmeden ayırmaktır. Bunun için yatak odası ile oturma alanı arasına bir kitaplık ya da perde kullanabilirsiniz. Bu sayede hem şık hem de kullanışlı olacak ve üstelik yerinizi daraltmayacaktır. Mutfak ile oturma alanı arasına ise masa ya da tezgah için aldığınız yüksek taburelerle bir ayrım katabilirsiniz.

Mobilya Seçimi

Mobilyalar mutlaka dairenin ölçülerine göre seçilmelidir. Stüdyo daire dekorasyonu aşamasında fark yaratacak olan en önemli şey mobilya seçimidir. Kaba, hantal, çok yer kaplayan eşyalardan uzaklaşın ve portatif ve kullanışlı eşyalara yönelin. Böylece daire daha geniş ve ferah olacaktır. ayrıca eşyaların depolama alanları olması işinizi kolaylaştırır. Kitaplık seçiminde mutlaka arkası boş olanları seçin. Böylece mekanı ayırdığı gibi genişliğini bölmez.

Renk Seçimi

Küçük mekanlarda renk seçimi çok önemlidir. Stüdyo daire dekorasyonu için mutlaka beyaz ile birlikte diğer bir açık ton kullanılmalıdır. Mesela mavinin açık ve parlak tonları mekanı geniş gösterdiği gibi ferahlık katacaktır. Yüne yeşil, sarı, pembe, gri gibi renklerin de en açık hali tercih edilebilir.

 

 

stüdyo daire dekarasyonu

 

 

1+0 daire dekarasyonu

 

stüdyo dekarasyonu

 

küçük ev dekarasyonu

 

daire dekarasyonu

 

 

Hakkında admin

Buraya Göz Atabilirsiniz ?

Feng Shui İle Ev Dekorasyonu

Feng shui’nin kelime anlamı rüzgar ve sudur. Yaşadığımız yerde, çevremizde bulunan, sürekli hareket eden enerjiler, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir