Anasayfa / Ev Tekstili

Ev Tekstili

Ev Tekstil Ürünlerinde Alezler

Alez çarşaf ve yatak arasında bulunan koruyucu bir üründür. Alez aslında gereksiz görülse de yatakları son derece koruyucu bir görevi vardır. Yatağınızın deforme olmasını engeller. Çeşitli modelleri bulunan alezler ile hem daha rahat olacaksınız hem de daha da güvenli hissedeceksiniz. Ev tekstil ürünü alezler özellikle hastalık ya da yaşlılık durumunda …

Daha Fazla Oku »

Battaniyelerin En Gösterişli Hali

En çok kış aylarında ya da soğuk bir son bahar havasında çok aranan battaniyeler ev tekstil ürünleri arasında her zaman yerini bulmuştur. Çok farklı modelleri olan battaniyeler dokuma kalitesine göre de ayırmak mümkündür. Hem tek kişiliği hem de çift kişiliği bulunan ev tekstil ürünü battaniyelerin en gösterişli hali gözleri kamaştırıyor.

Daha Fazla Oku »

Ev Tekstil Ürünü Yorganlar

Yaz kış fark etmeden en çok kullanılan ürünlerin en başında yorganlar yer almaktadır. Elyaf, pamuk, bambu, yün ya da kaz tüyü ile yapılan yorganlar için en önemlisi kaliteli malzemelerden yapılmasıdır. Ev tekstil ürünü yorganlar kişinin en fazla kullandığı bir ürün olduğu için rahat olması ve daha kullanışlı olmasına dikkat edilmesi …

Daha Fazla Oku »

Perdelerin Ev Tekstilinde Olan Önemi

Her evde kesinlikle olması gereken en önemli eşyaların başında perdeler bulunur. Perdeler adeta dışarıyı ve içeriyi birbirinden ayırmaktadır. Ev tekstil ürünleri perdeler her eve uygun farklı modelleri ve çeşitli özellikleri ile en çok tercih edilen ürünlerin en ön sırasındadır.  Evlerinize ayrı bir şıklık tanıyan perdelerin seçimi çok önemlidir.

Daha Fazla Oku »

Dekoratif Salon Örtülerinin Gösterişi

Salon içinde kullanılan eşyaların üzerine serilen dekoratif örtüler ev tekstil ürünleri içinde en şık ve gösterişli olan ürünler arasında yer alır. Her renk ve modelde olan dekoratif örtüler genel olarak klasik bir ev dekorasyonunda daha çok tercih edilmektedir. Bu ürünler sayesinde salonunuz daha gösterişli ve daha göze çarpıcı olacaktır.

Daha Fazla Oku »

Salon Servis Örtülerinin Şıklığı

Salon servis örtüleri ev tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Salonunuzda ağırladığınız misafirleriniz için her şeyin tam olmasını isterseniz çok farklı modelleri ile salonunuza en uygun olanları seçebilirsiniz. Hem daha şık görünmesi hem de çok sık kirleneceği için temizliğinin kolay olmasından dolayı servis örtüleri her ev için gerekli ürünler arasındadır.

Daha Fazla Oku »

Ev Tekstilinde Salon Takımları

Salonlar her evin en büyük alanı olduğu için genel olarak misafirler burada ağırlanır. Bu neden ile ev tekstil ürünlerinde salon takımları çok önemlidir. Salon takımları içinde bulunan ürünlerin en başında koltuk ve sandalye kılıfları yer almaktadır. Koltukların ya da sandalyelerin temizliği için de çok daha önemlidir.

Daha Fazla Oku »

Stor Perdelerin Ev Tekstilinde Yeri

Perdeler evlerin en olmazsa olmaz ürünlerinin en başında yer almaktadır. Son zamanlarda perde kullanımında stor perde modeli çok fazla tercih edilmektedir. Ev tekstil ürünlerinde stor perde evlerin hem daha şık görünmesine hem de kullanım bakımından daha rahat olduğu görülmektedir. Çok farklı modelleri ile stor perdeler her eve ayrı bir hava …

Daha Fazla Oku »

Çarşaf ve Yastık Kılıfları Seçiminde

Her evde en çok kullanılan ürünlerin en başında yer alan çarşaf ve yastık kılıfları için öncelikle kaliteli olması çok önemlidir. Ev tekstil ürünleri içinde vazgeçilmez ürünlerdir. Farklı renk ve desenlerde bulunan çarşaflar ve yastık kılıfları seçerken göz zevkine hitap etmesi de çok önemlidir. Çok daha huzurlu uymak için gereklidir.

Daha Fazla Oku »

Ev Tekstilde Bebek Odası Ürünleri

Ev tekstil ürünleri içinde en hassas ve en çok dikkat edilmesi gereken grup bebek odası ürünleridir. Tüm ürünleri nevresim takımı, bebek uyku seti, kundak, bebek yorganı ve yastığı gibi ürünlerde her zaman kaliteli malzemelerin kullanıldığı ürünler tercih edilmelidir. Hem çok daha gösterişli hem de kaliteli olan bebek odaları ev tekstilinde …

Daha Fazla Oku »
Android Mobil Uygulamamız Yayında Hemen ücretsiz indirebilirsinizİNDİR
+