Anasayfa / Aksesuar / Eviniz için Zarif Perdeler

Eviniz için Zarif Perdeler

Evinizin pencere ve kör duvarları güzel ve şık görünmesini herkes ister. Camlarınıza sihirli dokunuşlara hazır mısınız ? Güneşin, rüzgarın, yağmurun, tozun ve gürültünün esaretinde çok sayıda tabandan tavana pencerelerin bulunduğu yüksek trafik bölgesinde yaşadığınızı düşünün. Nasılsa bununla birlikte, pencere duvarları ve perdeleri ile kendinize serin, sessiz ve sakin saf bir ev olan mekanınızı yaratabilirsiniz. Pencere, çok önemli ve belirleyici mimari unsurlardır. Bugün tabandan tavana pencereler daha popüler. Bununla birlikte, pencereleri örtmek gereklidir. Evlerini aşırı ışık, toz, ses ve yağmur ve rüzgar gibi doğadaki diğer unsurlardan korumak için yeterli kapsama ihtiyaçları vardır.

Perdeler ve storlar, ev dekorasyonunun tamamlanması için hayati önem taşıyan yumuşak mobilyalardır. Güzel bir duvar dekorasyonu, pahalı mobilyalar ve zarif aksesuarlar ile eviniz varsa, ancak maruz kalan pencereleriniz iç mekan dekorasyonunuz tamamlanmamış ve bitmemiş görünecektir. Döşemeleriniz ve mobilyalarınız parlak güneş ışığında solup toz toplayacak ve çok geçmeden güzelliğini kaybedecek. Perdeler ve storları odanın ılık veya serin, açık veya karanlık veya rüzgarlı veya güneşliliğine neden olmak için seçiminizi gerektirebilirsiniz. Gizliliğin ve ekstra gizliliğin korunması için ek kapsam için gizlilik astarları kullanabilirsiniz.

Pencere kaplamaları pratik faydalar sunarak enerji tasarrufu sağlar. Çift katmanlı katmanlar ve doğru seçimle, sıcaklık kontrolünde daha düşük güç tüketimi ile sıcaklığı kontrol edebilir ve ortam sıcaklığını koruyabilirsiniz, bu nedenle suni ışığa ihtiyaç duyarsınız.

Akustik perdeler, opak perdeler, enerji tasarruflu eko-perdeler ve şeffaf perdeler son derece renkli ve ferahtır; evlerinizde pencerelerle kullanılabilir. Gerektiğinde kaldırılacak veyahut düşürülebilen veya doğru açıyla eğilebilecek bir pencere panjurları var. Normal Tip Kumaş Perdeler yerine Dikey veya Yatay Tip Kanatçıkları da kullanabilirsiniz.

Komple dövülmüş ve dokunmuş tam pamuklu kumaşlar gibi ekstra kalın malzeme ile lüks bir görünüm oluşturabilir veya parlak perdeler için hafif pastel tonlarla organize edip kullanabilirsiniz.

Hakkında admin

Buraya Göz Atabilirsiniz ?

Yatak Odası Aksesuarları : Yastık

Karmaşıklığı sevenler özellikle yatak odasında daha fazla yastık ve detay tercih ederek bu şekilde dekorasyonu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir