Anasayfa / Ev Dekorasyonları / Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu İçin Yeteneğinizi Konuşturun

Banyonuza hem şıklık katmak hem de yeteneğinizi konuşturmak istiyorsanız banyo tasarım ürünleri ile bu mümkün. Banyolarda depolama alanı ihtiyacı nedeniyle pek çok araca ihtiyaç duyulur. Peki bu araçları kendi ihtiyacınıza göre kendiniz yapmaya ne dersiniz?

Banyo Tasarım Ürünler

Banyo için neler yapabilirsiniz, bir bakalım. Boncuklar ve taşlarla banyo aynanızı güzelleştirebilir, eski kupalarla diş fırçalığınızı yenileyebilir, yedek bir paspas yapmak için eskiyen havlularınızı kullanabilir, kavanozlardan aydınlatma ya da mumluk yapabilir, kasalardan raf yapabilirsiniz. Üstelik bu banyo dekorasyonu maliyeti çok az ve yapımı çok kolay.

banyo dekarasyonu

güzel banyo dekarasyonları

3d banyo dekarasyonları

 

banyo dekarasyonları 2017

banyo dekarasyonları 2018

 

İster Sert İster Yumuşak Paspas

Banyolarda her zaman yedek paspasa ihtiyaç vardı. Eskiyen havlularınızı kısa şeritler halinde keserek, halı kaydırmaz mata düğümleyebilirsiniz. İsterseniz farklı renk havlular ile istediğiniz deseni oluşturabilirsiniz. Suyu emen ve makinede yıkanan kullanışlı bir paspas hazır.

Dilerseniz de tine bir mat üzerine aynı yükseklikteki çakıl taşlarını yapıştırarak bir paspas yapabilirsiniz. Suyu altına verdiği için hiç ıslanmayacak ve yıkamak gerekmeyecektir.

Kavanozdan Aydınlatma

Banyo tasarım ürünleri içinde ben en çok aydınlatmaları seviyorum. Mesela küçük bir kavanozun üstüne bir dantel yapıştırıp içine mum koyarak banyoda sanatsal bir ışık huzmesi yakalayabilirsiniz. Aynı şeyi cam bir bardak ile de yapmanız mümkün.

Kasalardan Raf

Meyve kasaları ahşap haliyle bile çok. İsterseniz renkli boyayarak duvara monte edebilir ve içine eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Hakkında admin

Buraya Göz Atabilirsiniz ?

Ev Dekorasyonunda Kırmızın Zarafeti

Günümüzde pek çok kişinin ev dekorasyonunda kaçındığı bir renk olan kırmızı, aslında doğru yerde ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir