Anasayfa / Ev Dekorasyonları / Ahşap Mutfak Dekorasyonu

Ahşap Mutfak Dekorasyonu

Efsane Geri Döndü: Ahşap Mutfak Dekorasyonu

Eskiden sıklıkla gördüğümüz ahşap mutfak dekorasyonu modellerinin yerini şimdilerde beyazlar ve diğer canlı renkler almıştı. Ancak ahşap koltuğunu geri almak için geliyor.

Ahşap Etkisi

Mobilyalarda ahşap etkisi gerçekten fark yaratıyor. Bazen geri planlara atılıyor olsa da ahşap hiçbir zaman unutulmuyor ve zaman zaman hatırlanıyor. Ahşabın nostaljik ve şık etkisi şimdilerde modernize edilerek yeniden mutfaklara giriyor. Modern, şık, kullanışlı ve ferah ahşap mutfak modelleri çok sevilecek.

Doğal bir görünüm sunan ahşap mutfakların gri ya da siyah metallerle, hasır objelerle olan uyumu konsepti tamamlıyor. Bu yüzden mutfakta doğanın içinden renkler kullanarak, mavi ve yeşilleri eksik etmeyerek bu doğallığı tamamlayabilir ve ahşap etkisini azaltabilirsiniz.

Modern Ahşap Mutfaklar

Hem ahşap olsun hem de modern olsun istiyorsanız ahşap dolaplar ile siyah tezgah ve doğal taşlar kullanabilirsiniz. Modernize etkisini kullandığınız aksesuarlar ve ayrıntılar ile güçlendirebilirsiniz.

Ahşap Mutfak

Konsept ahşap mutfak diye illa ki kahverengiye boğulmanız gerekmiyor. Kahverenginin her tonunu tercih edebileceğiniz gibi beyaz, kırmızı ya da su yeşili ahşap dolaplar da mutfağınıza çok yakışacaktır. Böylece hem vintage hem ahşap mutfak sahibi olabilirsiniz. Yok ben kahverengi seviyorum diyorsanız da tezgah arasını renkli olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca kullandığınız beyaz eşyalar ve diğer aksesuarlar ile de renk katabilirsiniz. Yani ahşap mutfak sınırları oldukça esnek.

Hakkında admin

Buraya Göz Atabilirsiniz ?

Ev Dekorasyonunda Kırmızın Zarafeti

Günümüzde pek çok kişinin ev dekorasyonunda kaçındığı bir renk olan kırmızı, aslında doğru yerde ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir