Anasayfa / Mobilya / 2018 Vintage Mobilya Seçimi

2018 Vintage Mobilya Seçimi

Dekorasyon stillerinin başında gelen mobilyalar kadar vintage mobilyalar da orijinal bir noktaya sahip olmalı ve böylece satın alım sırasında bizi özel bir şekilde çekiyorlar. Bu nokta da fiyatların yüksek olması gerekmediğini belirtmek isteriz.

Vintage mobilyalar, iç mekan tasarımında aksesuarların ve süslemelerin önemli tamamlayıcısıdır. Bu cisimler, kişiliğini evinizin dekorasyonuna taşıyacak ve seçilen stili işaretleyecektir.

Klasik tarz geleneksel ile modern tasarım birleştiren bir tür dekorasyon çok uyumlu bir şekilde. Vintage odalarının dekoru rahatlığı, sadeliği ve doğal nüansları için zariftir ancak her şeyden önce klasik tarzdaki dekor, aşık olan bir karakteri iletir.

Eski bir odanın tadını çıkarmak için, hafif ve nötr renkler uygulamak, halı kaplama ve keten veya pamuklu kumaşlar kullanmak, basit çizgilerle ve kanıtlanmış vintage mobilyalar seçmek gibi bazı yönergeleri izlememiz gerekecektir …

Bu, odanın duvarlarından birinin çiçekli bir duvar kağıdıyla eski ya da eski haline dönüştürülmüş eski bir yardımcı mobilyayı kurarak, demir raf ya da gişe ile birlikte oturan sallanan bir sandalyeyle bir okuma köşesi oluşturarak elde edilebilir.

Ancak en iyi ve dekorasyonun karakteristik özelliği, tüm bu yönergelerin çeşitliliği ve yaratıcılığımıza ve kişisel zevkinize uymasıdır.

Modern Vintage Mobilya

Bir vintage trend dekorasyon söz konusu olduğunda, bu tarzı uyan mobilya ve aksesuarları satın almak zorunda kalmamız mümkündür ve bunun için sorun yaşamayacağız, çünkü piyasada farklı türde modern vintage mobilyaların sayısız çeşitleri bulunmaktadır

Çok pahalı bir yatırım yapmak istemiyorsak veya ekonomik bir iç dekorasyon yaratmak istiyorsanız ucuz demirbaş mobilya ya da vintage yan mobilyalar bize çözüm sağlayabilir.

Hakkında admin

Buraya Göz Atabilirsiniz ?

2018 Çalışma Odası Dekorasyonu

Evinizde yeterli alan bulunduğundan çalışma odası dekorasyonu konusunda özellikle yapacağınız 2018 dekorasyon çalışmaları için alana …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir